Realizacja projektu "Gra w terenie rwie mnie"

W okresie od 1 maja 2014 r. do 30 listopada 2014 r. 40 uczniów naszej szkoły w wieku 10-16 lat będą uczestniczyć w projekcie „Gra w terenie rwie mnie” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży  Gminy Młynary.

Głównym celem projektu będzie zwiększenie wiAedzy o edukacji regionalnej  z następujących obszarów tematycznych: przyrodniczego, kulturoznawczego, historycznego z udokumentowaniem tego za pomocą technologii ITC.

Beneficjenci  podczas warsztatów nie tylko zgłębią swoją wiedzę o naszym regionie, ale także opracują broszurę "Moja-Twoja-Nasza Mała Ojczyzna" oraz powstanie gra terenowa po Młynarach i okolicach.

Zapraszamy rodziców i uczniów Zespołu Szkół w Młynarach na spotkanie informacyjne w sprawie realizacji projektu, które odbędzie się 28.04.2014 r. w sali 23 w Zespole Szkół w Młynarach.

Ogłoszenie do pobrania z załączniku.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Ogłoszenie.pdf)Ogłoszenie.pdf185 Kb
Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika