Święto Patrona Szkoły

Jak co roku w pierwszy piątek czerwca, tak i w tym roku 2 czerwca  odbyło się Święto Patrona Szkoły Stefana Żeromskiego. Tego dnia w obecności pocztu sztandarowego naszej szkoły został odśpiewany hymn narodowy oraz hymn naszej szkoły "Gospodarze". Następnie została zaprezentowana prezentacja w wykonaniu pani Ewy Nisiewicz dotycząca zarówno samej postaci naszego patrona jak również wydarzeń, które miały miejsce od święta szkoły do święta szkoły. Następnie grupy artystyczne zaprezentowały w ramach podsumowania zajęć SPS III inscenizację odnoszącą się do wartości jakie prezentuje Stefan Żeromski w swojej twórczości. Grupy artystyczne wzbogaciły swój występ o wiele utworów muzycznych. Grupy artystyczne przygotowały panie Edyta Wasiluk-Jarosz, Agnieszka Socha oraz Wioletta Kisiel. Podczas apelu zostały również wręczone nagrody za konkurs plastyczny pt: "Kwiaty dla Stefana Żeromskiego". Swoją obecnością zaszczycili nas również wspaniali goście: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary pani Renata Bednarczyk, pan Karol Jóźwiak- Przewodniczący Rady Miasta Młynary, Anna Kołodziej- Rabiczko- Sekretarz Miasta i Gminy Młynary, Magdalena Lichołat- Przewodnicząca Rady Rodziców,panowie policjanci z Posterunku w Młynarach, dyrekcja naszej szkoły  oraz nasi serdeczni emerytowani nauczyciele. Zachęcamy do obejrzenia galerii poniżej.

Dzisiaj jest 3 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja