Aktywny Dzień Dziecka

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka zostaliśmy zaproszeni na festyn, który zorganizowali policjanci z Młynar. Impreza odbyła się na stadionie w Młynarach. Na uczestników czekały liczne atrakcje, m.in. pokaz sprzętu policyjnego, pokaz tresury psów służbowych, pokaz sprzętu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej , jazda konna i wiele innych atrakcji. W trakcie festynu policjanci prowadzili pogadanki z uczniami w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne wakacje”, „Bezpieczeństwo nad wodą”, prowadzone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Elbląga oraz profilaktyka zdrowego trybu życia , prowadzone przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Elblągu. Odbył się także turniej piłki nożnej, w którym wystartowało 8 drużyn. Moc atrakcji zapewniła wszystkim dzieciom doskonałą zabawę.

Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika