WIECZÓR FILMOWY 2023

Uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami i koleżankami z SP w Błudowie mogli wspólnie spędzić czas podczas wieczoru filmowego.

Popołudnie 20 kwietnia 2023 roku upłynęło w filmowej atmosferze. Szkoła zamieniła się w wielką kinową salę, uczniowie przynieśli ze sobą koce, poduszki;  ławki rozsunięto  i wszyscy przenieśli się wspólnie w świat filmowych postaci.

Rodzice zorganizowali sklepik, jak przystało na kino z prawdziwego zdarzenia. Był popcorn, gofry, chrusty, tosty, babeczki i napoje. Bardzo się napracowały aktywne mamy, aby obsłużyć tak liczne grono wymagających klientów. Ich wysiłek nie pójdzie na marne. Oprócz pokrycia kosztów licencji na wyświetlanie filmów, zostanie jeszcze trochę na inne wydatki Rady Rodziców, które oczywiście są związane z ich pociechami. Dziękujemy paniom : Magdalenie Lichołat, Alinie Mikołajczyk, Izabeli Binkiewicz, Monice Grynhagel oraz Magdalenie Romanek.

Dzisiaj jest 15 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Zofia, Jan, Izydor