Wyniki konkursu przyrodniczego dla kl. II-III SP

W dniu 12 kwietnia 2017r. uczniowie kl. II-III SP uczestniczyli w drużynowym konkursie przyrodniczym "Miłośnicy przyrody- każdy dobrze wie, jak śmieci segreguje się". Uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi jak rozwiązywanie testu, ustne odpowiedzi na wylosowane pytania oraz z zadaniami praktycznymi takimi jak: segregacja odpadów, rozróżnianie kolorów śmietników w zależności od ich przeznaczenia, rozpoznawaniem roślin wiosennych i jesiennych, rozróżnianiem grzybów jadalnych i trujących oraz rozpoznawaniem dźwięków z płyty CD.

W komisji uczestniczyły panie:

-Małgorzata Kosińska- pedagog;

-Anna Niestoruk- nauczyciel biblioteki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: kl. III b - Patryk Starczewski, Cyprian Mikołajczyk, Emil Goryszewski;

II miejsce: kl. II a - Gabriel Wieliczko, Agata Gut, Zuzanna Bogdanowicz

III miejsce: kl. III a - Filip Ludwinowicz, Milena Kmito, Julia Ochnik

IV miejsce: kl. II b - Karol Kędzierski, Wojciech Klimkowski, Nikola Wiśniewska;

Kl. III a - Błażej Rynkowski, Natalia Tucholska, Klaudia Jankowska

V miejsce: kl. III b- Natalia Rakoczy, Anna Powierża, Jagoda Książek

Uczniowie w dniu konkursu otrzymali słodką niespodziankę, natomiast nagdrody i dyplomy zostaną wręczone podczas apelu z okazji Dnia Ziemi i Dnia Służby Zdrowia.

Wszystkim uczestnikom gratuluję!

Wioletta Kisiel

Dzisiaj jest 23 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Jerzy, Wojciech