"Piotruś Pan" w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Złowrodzy piraci, pobyt w indiańskiej wiosce czy niesamowity lot w chmurach do krainy Niebywalencji to tylko niektóre atrakcje, jakich doświadczyli uczniowie naszej szkoły w sobotni wieczór.

3 grudnia 2016 r. grupy artystyczne Ambrozja, Lawa i Drabina wzięły udział w wyjeździe do teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt: „Piotruś Pan” w reżyserii Janusza Józefowicza.

Młodzi widzowie byli uczestnikami wyjątkowego artystycznego wydarzenia łączącego świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W spektaklu został wykorzystany efekt głębi i wizualizacji 3D. Ogromne wrażenie robiła scenografia składająca się z ruchomych konstrukcji, imponująca choreografia, wybitne role aktorskie – głównie te dziecięce i przepiękna muzyka autorstwa Janusza Stokłosy. Ten magiczny świat w połączeniu z najnowocześniejszą technologią 3D długo pozostanie w naszej pamięci.

Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary oraz Zespół Szkół w Młynarach. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu „Wsparcie grup artystycznych: Lawa, Ambrozja i Drabina” współfinansowanego przez Gminę Młynary.

Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Felicja, Teofil, Zyta