ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA I DZIEŃ ZIEMI 2016

29.04.2016r odbył się apel z okazji  Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Ziemi. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynarach przygotowali apel pod hasłem "Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska" poświęcony zdrowiu i problemom ekologii.

W części artystycznej gościnnie wystąpiła grupa przedszkolaków i uczniowie klas: Ib, IIa, IIb, VIa oraz chór "Ambrozja". Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce zdrowotnej i ekologicznej. W wykonaniu uczniów klasy Vb obejrzeliśmy przedstawienie pt.: "Królewna Przyroda i 7 krasnoludków". Następnie został rozstrzygnięty konkurs na stworka Hałasiorka i księżniczkę Cichosię. Podczas apelu zostały wręczone nagrody za udział w różnych konkursach o tematyce zdrowotnej i ekologicznej. W drugiej części spotkania zaproszeni goście i przedszkolaki wspólnie z uczniami naszej szkoły degustowali zdrową żywność przygotowaną przez rodziców.
Współpraca z instytucjami, rodzicami i osobami wspierającymi pozwoliła na propagowanie zdrowego stylu życia i zasad ekologii w środowisku lokalnym. Wszystkim gorąco dziękujemy za udział i współpracę w zorganizowaniu uroczystości szkolnej.

Dzisiaj jest 8 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Stanisław, Eryk, Liza