Konkurs przyrodniczy "Woda źródłem życia"

W dniu 7 kwietna 2016r. w Szkole Podstawowej W Młynarach odbył się konkurs przyrodniczy "Woda źródłem życia" wśród uczniów klas V ze Szkoły Podstawowej w Młynarach i Szkoły Podstawowej w Błudowie. Uczniowie rozwiązywali test indywidualny oraz w konkurencji zespołowej - zagadnienia związane  z życiem organizmów w środowisku wodnym. Celem konkursu było uzmysłowienie uczniom znaczenia wody dla życia organizmów na Ziemi oraz przeciwdziałanie zanieczyszczeniom wód na naszej planecie.

W konkurencji indywidualnej:
I miejsce zajął Piotr Kopytko- uczeń Szkoły Podstawowe w Młynarach z kl. Vb
II miejsce zajął Jakub Jankowski- uczeń SP Młynary z kl.Vb oraz uczennica kl. V ze SP w Błudowie - Marta Mościcka,
III miejsce zajął Piotr Gruszecki - uczeń z kl. V SP w Błudowie.

W konkurencji zespołowej:
I miejsce zajęli uczniowie ze SP w Błudowie w składzie: Dominika Pawlikowska, Żaneta Mała, Marta Mościcka, Piotr Gruszecki.
II miejsce w konkurencji zespołowej zajęli uczniowie  ze SP w Młynarach w składzie: Piotr Kopytko, Maciej Citowicz, Jakub Jankowski.

Konkurs przygotowała nauczycielka przyrody Irena Afranowicz. Uczniom życzymy wielu sukcesów i powodzenia w dalszych konkursach.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena