DODATKOWE GODZINY ANGIELSKIEGO DLA KLAS DRUGICH i TRZECICH GIMNAZJUM

Innowacją zaproponowaną przez nauczycieli języków obcych i zaakceptowaną przez Dyrektora Zespołu Szkół jest wprowadzenie w drugim semestrze w klasach drugich i trzecich gimnazjum dodatkowej godziny języka angielskiego. Dzięki temu rozwiązaniu, uczniowie nie tylko lepiej przygotują się do egzaminu gimnazjalnego, ale przede wszystkim otrzymają szansę podwyższenia poziomu swych kompetencji językowych w stosunku do młodzieży z dużych miast, która ma lepszy dostęp do prywatnych szkół językowych, korepetycji, czy innych form dodatkowej nauki języka.

Uczniowie klas drugich proszeni są o zakup repetytorium, które jest również podręcznikiem na trzeci rok nauki w gimnazjum, a więc będą korzystac z niego także w ciągu całego roku w klasie trzeciej.

Egzamin gimnazjalny - Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony
Virginia Evans, Jenny Dooley, Wydawnictwo EXPRESS PUBLISHING

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon