Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół w Młynarach

W maju i czerwcu 2015 reprezentacje sportowe naszej szkoły intensywnie uczestniczyły w licznych rozgrywkach sportowych efektem czego są wysokie miejsca drużynowe i indywidualne. W klasyfikacji generalnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Młynarach zajęła I miejsce w powiecie, zaś w klasyfikacji generalnej Gimnazjady - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach zajęło III miejsce w powiecie.

W maju i czerwcu reprezentacje sportowe chłopców Szkoły Podstawowej odnosiły znaczące sukcesy na szczeblu wojewódzkim:

26 maja 2015 w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w 4-boju lekkoatletycznym. Nasza drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w składzie: Łukasz Łesyk, Artur Bocoń, Dawid Bulkowski, Maks Pierlejewski, Fabian Tucholski, Arkadiusz Chabros osiągnęła bardzo wysoki wynik i zajęła III miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. Chłopcy wraz ze swym trenerem p. Janem Durką, powrócili do szkoły z brązowymi medalami.

5 czerwca 2015 w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w 3-boju lekkoatletycznym. Nasza drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w składzie: Daniel Szeksztełło, Andrzej Papiernik, Mateusz Szabliński, Kacper Szczęch, Karol Sadłek i Jakub Jankowski osiągnęła bardzo wysoki wynik i zajęła II miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. Chłopcy wraz ze swym trenerem p. Janem Durką, powrócili do szkoły ze srebrnymi medalami.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław