Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody

W Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach, pod opieką nauczycielki przyrody p. Ireny Afranowicz i przy współpracy z Nadleśnictwem Młynary -  p. Ewą Albińską, działa szkolne koło LOP. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w spotkaniach koła i działają na rzecz ochrony naszego środowiska.

Jednym z wielu przedsięwzięć podjętych przez koło był udział uczniów w XXVIII edycji konkursu „Mój las” (rok szkolny 2014/2015). 11 czerwca 2015 roku, na obiekcie edukacyjnym „Droga do przyrody” przy leśniczówce Lipnik Nadleśnictwo Szczytno, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Nasza uczennica z klasy Va Maja Październik otrzymała wyróżnienie za pracę pt: „Co wiem o pracy leśnika”.

Gratulujemy Mai sukcesu, zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do włączenia się w prace szkolnego koła LOP w następnym roku szkolnym.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl