Ratujemy i uczymy ratować w kl.I-III

W klasach I-III rozpoczynamy cykl zajęć "Ratujemy i uczymy ratować, promujących umiejętności udzielania pierwszej pomocy,których organizatorem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W ramach tych zajęć uczniowie oswajają się z tak ważnymi zagadnieniami jak podjęcie podstawowych czynności ratujących życie, czy chociażby we właściwy sposób wezwanie pomocy do osób poszkodowanych,a także kształtowanie właściwych nawyków tak aby pomoc innym stawała się czymś naturalnym.

Pierwsze zajęcia odbyły się 21 kwietnia 2015r. w kl. II b,  kolejne odbędą się w kl. II a w piątek  24 kwietnia 2015r. a w maju w klasach III. Zajęcia w kl. II prowadzi pani Wioletta Kisiel. W kl.III poprowadzą panie Wioletta Kisiel i Małgorzata Kosińska. Zajęciami zostaną objęte również kl. IV w których zajęcia poprowadzi pani Małgorzata Kosińska. Na zakończenie tegorocznej edycji odbędzie się konkurs dla uczniów, którzy uczestniczyli w zajęciach z pierwszej pomocy.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl