DZIEŃ ZIEMI I DZIEŃ ZDROWIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia, zaś 22 kwietnia będziemy świętować Dzień Ziemi.

Z tej to okazji uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynarach wspólnie z Przedszkolem w Młynarach przygotowali apel pod hasłem "Czysta Ziemia". Pracownikom Służby Zdrowia i przybyłym gościom wręczono kwiaty wykonane przez uczniów w ramach zajęć świetlicowych. Na apelu zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody za konkurs plastyczny "Apteka moim miejscem pracy".
W drugiej części spotkania zaproszeni goście i uczniowie degustowali zdrową żywność przygotowaną przez rodziców. Klasy IV-VI oglądały przedstawienie "Czerwony Kapturek szuka księcia".
Wszystkim gorąco dziękujemy za udział i współpracę w zorganizowaniu uroczystości szkolnej. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie apelu: pani Irena Afranowicz i pani Bożena Iwaszkiewicz.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl