Konkurs o bohaterach "Kamieni na szaniec"

72 rocznicę przeprowadzenia przez oddziały Szarych Szeregów Akcji pod Arsenałem uczniowie klas III gimnazjum uczcili 26 marca 2015r., przygotowując prezentacje multimedialne o bohaterach „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

Na konkurs „O tych, którzy umieli pięknie umierać i pięknie żyć” zostało wyłonionych
6 prezentacji. Najlepszą pracę stworzyły: Katarzyna Kolator i Laura Dymnicka  z klasy IIIa, drugie miejsce zajęły: Aleksandra Garbaczewska i Roksana Sobieralska z klasy IIIb, a trzecie miejsce przyznano Szymonowi Horbalowi i Wiktorii Wieczorek również z klasy IIIb.

Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs pozwolił uczniom dokładnie poznać losy „pokolenia Kolumbów” i uwrażliwić ich na wartości, którymi kierowała się młodzież z tamtych czasów: walkę, braterstwo, ojczyznę, przyjaźń, lojalność i wiele innych.

Dzisiaj jest 5 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Irena, Waldemar, Iryda