VII Festiwal Wokalno- Teatralny "Jesienne spotkania"

VII Festiwal Wokalno – Teatralny „Jesienne spotkania”

13- 14 listopada 2014 roku w sali widowiskowej Kina „Zenit” odbył się VII Festiwal Wokalno- Teatralny „Jesienne Spotkania”.

Pierwszego dnia zaprezentowały się grupy teatralne, kolejnego zespoły wokalne i soliści.

W Przeglądzie Zespołów Teatralnych w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III jurorzy przyznali:

I miejsce- Zespołowi teatralnemu ze Szkoły Podstawowej w Rogajnach za spektakl „Pampilio”. Dzieci do występu przygotowała pani Joanna Dolińska

II miejsce- klasie IIIa ze Szkoły Podstawowej w Młynarach za spektakl „Szewczyk Dratewka”. Dzieci do występu przygotowała pani Danuta Bukowska.

Wyróżniono również najlepszą aktorkę. Została nią Paulina Kuskowska z SP
w Rogajnach.

W kategorii szkoła podstawowa  klasy IV- VI jurorzy przyznali:

I miejsce- zespołowi teatralnenmu ze Szkoły Podstawowej w Młynarach za sztukę „Nie ma tego złego”. Grupę do występu przygotowała pani Marta Matak.

II miejsce- zespołowi teatralno- recytatorskiemu ze Szkoły Podstawowej w Błudowie za sztukę „Kopciuszek inaczej”. Grupę do występu przygotowała pani Małgorzata Baronowska.

Najlepszym aktorem w tej kategorii został Wiktor Misztal ze Szkoły Podstawowej
w Młynarach.

W kategorii gimnazja do konkusru przystapiło pięć grup z młynarskiego gimnazjum. Uczniów do występu przygotowały panie: Urszula Białobrzeska i Dominika Zabiełło.

Jurorzy nie przyznali I miejsca.

II miejsce powędrowało do grupy teatralnej z klasy Ia. Uczniowie przedstawili fragment „Zemsty”.

III miejsce przyznano grupie Heffalumpy za spektakl „Zjednoczmy swe siły
w poszukiwaniu królowej”.

Najlepszą aktorką w kategorii gimnazja została Małgorzata Władyczak.

W Konkursie Piosenki „Jesienna Nuta” w kategorii zespoły szkoły podstawowej klasy I-III jurorzy przyznali następujące miejsca:

I miejsce- zespół Nutki ze Szkoły Podstawowej w Godkowie. Opiekunką grupy jest pani Maria Borowa.

II miejsce- klasa II b ze Szkoły Podstawowej w Młynarach. Uczniów przygotowała pani Wiletta Kisiel.

III miejsce- klasa III a ze Szkoły Podstawowej w Młynarach. Uczniów przygotowała pani Danuta Bukowska.

W kategorii zespoły szkoły podstawowej- klasy IV-VI:

I miejsce- zespół Ambrozja ze Szkoły Podstawowej w Młynarach. Opiekunką grupy jest pani Agnieszka Socha.

II miejsce- zespół Iskra ze Szkoły Podstawowej w Błudowie. Opiekunką grupy jest pani Renata Citowicz.

Wśród solistów w kategorii soliści SP- klasy I – III jurorzy przyznali następujące miejsca:

I miejsce- Kinga Wąsowska SP Godkowo

II miejsce- Anna Szymkiewicz SP Godkowo

Daria Piech SP Młynary

III miejsce- Cyprian Rabiczko SP Młynary

Wyróżnienie- Artur Ostrowski SP Młynary

W kategorii SP – klasy IV-VI przyznano następujące miejsca:

I miejsce- Matra Mościcka SP Błudowo

II miejsce- Żaneta Mała SP Błudowo

III miejsce- Agata Hulanicka SP Młynary

Kinga Zielińska SP Błudowo

W kategorii gimnazja przyznano następujące miejsca:

I miejsce- Adriana Lisowska- Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach

II miejsce- Anna Mościcka- Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach

III miejsce- Alicja Semkiw- Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach

Konkurs piosenki uświetnił występ zespołu Lawa.

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena