STYPENDIA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Miło nam poinformować, że nasza szkoła PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 31 marca do 11 maja 2014 r.  IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 4000,00 zł do dyspozycji na stypendia dla dwóch zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów (10 miesięcznych transz po 200,00zł).  Uczniowie mogą składać wnioski do 19 września 2014 r. do godz. 15.00 (w sekretariacie szkoły).

Kryteria przyznawania stypendium:

1. Dochód netto na jednego członka rodziny nie wyższy niż 1000zł. W przypadku niepełnosprawności  dochód netto może być wyższy, jednak nie może przekroczyć 1200zł.
  2.  Średnia ocen w roku poprzedzającym nie niższa niż 4,3
  3. Zaangażowanie i aktywność społeczna w ciągu ostatniego roku szkolnego.
  4. Osiągnięcia naukowe.

Szczegóły dotyczące programu oraz wszystkie dokumenty można znaleźć na stronie www.ikea.pl/stypendia.

Osoba do kontaktu: Ewa Czerwieniak Tel. 55 249 08 72

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (A3_plakat_dla_szkol.pdf)A3_plakat_dla_szkol.pdf2771 Kb
Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław