ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT

Plac zabaw przy Zespole Szkół w Młynarach

Nr identyfikacyjny zadania          4

Opis zadania

Dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędny jest ruch. Dzieci z klas 1-3 mają ograniczone możliwości korzystania z sali gimnastycznej związku z czym ilość zajęć ruchowych jest niewystarczająca dla dzieci w takim wieku. Rozwiązaniem tego problemu będzie utworzenie placu zabaw na terenie Zespołu Szkół w Młynarach. Będzie on wyposażony w nowe konstrukcje, które posiadają certyfikaty i tworzone są z myślą o współzawodnictwie, współpracy dzieci aby przynosić maksymalne korzyści dla ich zdrowia, rozwoju motoryki i zdolności adaptacyjnych.

Z placu zabaw korzystać będą nieodpłatnie dzieci uczące się w Zespole Szkół w Młynarach  w ramach zajęć ruchowych realizowanych przez cały rok szkolny. Plac zabaw zostanie nieodpłatnie udostępniony mieszkańcom po zakończeniu zajęć szkolnych w godzinach pracy szkoły zgodnie
z opracowanym Regulaminem.

Swój głos można oddać w dniach
25.08.2014r. do 15.09.2014r.
w Ośrodku Kultury w Młynarach
 w godzinach od 9.00 d o 19.00 (w dni powszednie).

Wszelkie informacje dostępne są na stronie
 www.mlynary.bip.doc.pl oraz www.mlynary.pl

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (KARTA DO GŁOSOWANIA.docx)KARTA DO GŁOSOWANIA.docx15 Kb
Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław