Kibicujemy Biało- Czerwonym!

We wtorek 9 kwietnia grupa uczniów naszej szkoły pojechała na międzynarodowy mecz piłki nożnej kobiet. W dywizji A Ligi Narodów Polska rywalizowała z Austrią na stadionie miejskim w Gdyni. Rozgrywki te są jednocześnie eliminacjami do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Niestety Biało-Czerwone uległy Austriaczkom 1:3 (0:1). Nie przeszkodziło to nam w dobrej zabawie i wspieraniu z trybun naszej reprezentacji. Mogliśmy podziwiać grę wybitnej polskiej piłkarki, Ewy Pajor - królowej strzelczyń Ligi Mistrzyń UEFA w sezonie 2022/2023. Wyjazd był dla uczniów naszej szkoły dużym wydarzeniem. Była to nie tylko okazja do kibicowania drużynie narodowej, ale także do integracji uczniów i wspólnego przeżywania sportowych emocji.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (2.jpg)2.jpg346 Kb
Pobierz plik (Bez nazwy1.jpg)Bez nazwy1.jpg231 Kb
Dzisiaj jest 2 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Anatol, Zygmunt, Anastazy