Wagary z dzielnicowym 2024

„WAGARY Z DZIELNICOWYM” W GARDYNACH Uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę na sportowo, biorąc udział w „Wagarach z Dzielnicowym” , zorganizowanych w Gardynach przez Policjantów z Posterunku Policji w Młynarach. Chociaż pogoda nie rozpieszczała uczestników, w imprezie udział wzięło ponad 300 osób. Czekało na nich mnóstwo atrakcji (min. stoisko strzeleckie, konkurs piłkarski, zajęcia z udzielania pomocy przedmedycznej, stoisko Nadleśnictwa Młynary, zwiedzanie radiowozów i wozu straży pożarnej, pyszne kiełbaski z ogniska i inne smakołyki oraz liczne nagrody i upominki). Punktem kulminacyjnym imprezy był bieg do Grubej Kaśki ( sosny zwyczajnej, pomnika przyrody znajdującego się w Nadleśnictwie Młynary), na dystansie 3,5 km. W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął Szymon Bukin, a trzecie miejsce Konrad Jemielita - uczniowie SP Młynary . Gratulacje chłopcy! Wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom biegu którzy zmierzyli się z wyzwaniem i dzielnie ukończyli bieg. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie cyklicznej już imprezy i mamy nadzieję ,że spotkamy się znowu w przyszłym roku!

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (foto1.jpg)foto1.jpg62 Kb
Pobierz plik (foto2.jpg)foto2.jpg36 Kb
Pobierz plik (foto3.jpg)foto3.jpg64 Kb
Pobierz plik (foto4.jpg)foto4.jpg51 Kb
Pobierz plik (foto5.jpg)foto5.jpg54 Kb
Pobierz plik (foto6.jpg)foto6.jpg55 Kb
Dzisiaj jest 30 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marian, Katarzyna, Jakub