Ślubowanie klas pierwszych 2023r.

27 października 2023 r. miała miejsce niezwykle ważna dla życia szkoły uroczystość Ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To emocjonujące wydarzenie jest piękną, szkolną tradycją kultywowaną od wielu lat. Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia wytrwale i starannie. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!

W tym wydarzeniu brali udział uczniowie klas I-III, rodzice uczniów klas pierwszych oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary – Pani Renata Bednarczyk, Sekretarz Miasta i Gminy Młynary – Pani Anna Kołodziej-Rabiczko, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Młynary – Pan Karol Jóźwiak, Dyrektor Szkoły Podstawowej – Pani Urszula Białobrzeska, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej – Pani Beata Dusza.

Pierwszaków przygotowały wychowawczynie: Pani Renata Citowicz i Pani Magdalena Iwanicka.

Dzisiaj jest 17 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Weronika, Sławomir, Brunon