Apel do Rodziców

Uwaga!

Drodzy Rodzice! Kierujemy do Was prośbę związaną z użytkowaniem podręczników. Zapewne Państwu, Waszym dzieciom, jak i nam nauczycielom, zależy, aby każdy uczeń mógł korzystać z zadbanych i estetycznych podręczników szkolnych. W związku z tym prosimy o dopilnowanie, aby zostały one obłożone przez Wasze pociechy i szanowane przez cały rok szkolny, stanowią one bowiem własność szkoły oraz mają służyć kolejnym rocznikom uczniów.

Podręczniki nie zawsze wracają do biblioteki szkolnej w odpowiednim stanie, czasami są zniszczone lub pobrudzone. Bywa, że zostają zagubione. W takich sytuacjach Dyrekcja będzie zmuszona pod koniec roku szkolnego zobligować rodziców do odkupienia podręcznika.

Aby uniknąć tych trudnych sytuacji, prosimy o zrozumienie i zwracamy się do Państwa z powyższym apelem.

Dyrekcja i nauczyciele bibliotekarze

Dzisiaj jest 2 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Anatol, Zygmunt, Anastazy