„W centrum Młynar wszyscy mieszkańcy razem”

Razem raźniej”- pod takim hasłem odbył się w miniony piątek- 8 września 2023r. XIV Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary i Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Młynarach. Honorowym patronatem objęła imprezę pani Renata Wioletta Bednarczyk- Burmistrz Miasta i Gminy Młynary.

Cała społeczność gminy Młynary mogła wspólnie spędzić piątkowe popołudnie. Były: występy zespołów „Lawa”, „Ambrozja”, uczniów klas I-III, absolwentów Szkoły Podstawowej w Młynarach, loteria fantowa, zawody sportowe, malowanie twarzy, lepienie garnków, poczęstunek w formie grilla i słodki kącik. Można było stworzyć własną koszulkę, zobaczyć, jak pobiera się odciski palców, obejrzeć wozy strażackie, poskakać na dmuchanym placu zabaw i trafić w balon z niespodzianką.

To wszystko przygotowali pracownicy Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach , Ośrodka Kultury w Młynarach oraz zaprzyjaźnione gminne instytucje dzięki funduszom pozyskanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary ze środków UMiG Młynary w ramach zadania publicznego.

Miła letnia atmosfera, wspaniałe miejsce Amfiteatr w Młynarach sprawiły, że wszyscy czekamy na XV piknik, który już za rok.

Dziękujemy organizatorom stoisk:

Urzędowi Miasta i Gminy Młynary

Miejsko Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej

Nadleśnictwu Młynary

Funkcjonariuszom Policji z Młynar

Młynarskiej Ochotniczej Straży Pożarnej

Klubowi Senior+

Kole Gospodyń Zaścianki

Barbarze Wilińskiej- Pracownia ceramiczna- Bawil

Klubowi sportowemu Syrena Młynary

Marioli Repce – Dmuchańce Marmir Morąg

Uczniom i pracownikom Szkoły Podstawowej w Młynarach i Ośrodka Kultury w Młynarach