Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole. Uroczystość tym bardziej wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy w składzie powiększonym o szkołę w Błudowie oraz nową dyrekcję naszej szkoły.Nowym dyrektorem szkoły w Młynarach jest pani Urszula Białobrzeska.  Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor Beata Dusza wprowadzeniem pocztu sztandarowego. Wszyscy odśpiewali hymn narodowy. Następnie przemówiła i powitała wszystkich pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary-Renata Wioletta Bednarczyk. Swoją obecnością podczas rozpoczęcia roku szkolnego zaszczycili nas równie ż- pan Karol Jóźwiak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Młynarach, pani Anna Kołodziej- Rabiczko - Sekretarz Miasta i Gminy Młynary, ksiądz proboszcz Tomasz Bielecki. Wyjątkowy to był również dzień dzień dla uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze szkołą i których serdecznie witamy! Równie gorąco witamy uczniów i pracowników ze szkoły w Błudowie. Od bieżącego roku szkolnego w naszej szkole będzie też pracować pani psycholog Gabriela Laskowska. Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy wytrwałości i pięknego nowego roku szkolnego!

Dzisiaj jest 14 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maciej, Bonifacy, Dobiesław