ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca 2023r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Długo wyczekiwane wakacje poprzedziła akademia, na której najlepsi uczniowie otrzymali stypendia, nagrody i  świadectwa z czerwonym paskiem.

Stypendium Burmistrza MiG Młynary wręczyła Pani Burmistrz Renata Bednarczyk za najlepsze wyniki w nauce, sporcie,  działalności społecznej i artystycznej absolwentom: Natalii Lichołat, Gabrielowi Wieliczce, Nikoli Wiśniewskiej, Natalii Kędzierskiej, Idze Orłowskiej.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością również: przewodniczący Rady MiG Młynary Karol Jóźwiak, Sekretarz Mi G Młynary Anna Kołodziej-Rabiczko, Przedstawiciele OSP, przedstawiciel Policji pan Tomasz Rębowski,  ks Tomasz Bielecki, Przewodnicząca RR pani Magdalena Lichołat.

Na początku nastąpiła ceremonia przekazania pocztu sztandarowego. W tym roku to bardzo uroczyste wydarzenie stało się również symboliczne, bo w poczet sztandarowy wstępują jeszcze uczniowie SP w Błudowie, a w nadchodzącym roku już uczniowie naszej szkoły.

Tego dnia wraz z wychowawczyniami: panią Katarzyną Jankowską i Wiesławą Hulanicką pożegnaliśmy uczniów klas 8, którzy rozpoczynają swoją nową przygodę edukacyjną w ponadpodstawowych szkołach. Życzymy Wam wielu sukcesów i radości!!!

Osobą, która również żegnała się ze szkołą, była pani Bogusława Chechłowska, która po 40 latach pracy w zawodzie nauczyciela rozpoczęła nowy etap w swoim życiu- emeryturę. Życzymy jej dużo radości i szczęścia oraz wielu lat w zdrowiu.

Podziękowaliśmy również za pracę na rzecz szkoły pani Magdalenie Lichołat wieloletniej Przewodniczącej Rady Rodziców za zaangażowanie i chęć pomocy we wszystkich szkolnych działaniach.

Pani Burmistrz, uczniowie i rodzice podziękowali za wszystkie lata pracy na stanowisku DYREKTORA SZKOŁY panu Janowi Radziszewskiemu za to, że tworzył w szkole niezapomnianą atmosferę, że mimo licznych obowiązków zawsze można było liczyć na rozmowę i zrozumienie, za warunki,  które stworzył, aby można nie tylko zdobywać wiedzę, ale i przyjaciół.

Absolwentki z zespołu Lawa zaprezentowały nam po raz ostatni swój talent wokalny, wykonując piosenki o pożegnaniu. Klasy VII podarowały swoim starszym kolegom symboliczne upominki, a wszyscy ósmoklasiści odśpiewali piosenkę: „Ostatni raz z moją klasą”.

Dalsza część uroczystości odbyła się w salach lekcyjnych podczas ostatnich w tym roku szkolnym spotkań z wychowawcami.

Dzisiaj jest 15 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Zofia, Jan, Izydor