Klasa I a w straży pożarnej

21 czerwca 2023r.klasa I a na zaproszenie taty naszego ucznia Wiktorka- pana Krzysztofa Kaczmarskiego uczestniczyła w bardzo ważnych przed wakacjami zajęciach związanych z bezpieczeństwem, ale również dzieci poznawały ciężką, ale bardzo ważną pracę strażaków. Dzieci uczestniczyły w zajęciach w sali edukacyjnej "Ognik", miały możliwość zobaczenia mieszkania po pożarze, przypomniały sobie ważne numery alarmowe, ale także zwiedziły straż, miały możliwość dotknąć i obejrzeć najróżniejsze sprzęty strażackie, posiedzieć w aucie i wiele wspaniały ciekawostek przekazał pan Krzysztof. Z całego serca dziękujemy za dzień wypełniony mnóstwem wiedzy i ciekawostek. Zachęcamy też innych rodziców do dzielenia się z nami swoimi zawodami i pasjami. Grupą najmłodszych uczniów naszej szkoły opiekowała się wychowawczyni pani Wioletta Kisiel oraz pani Pedagog Małgorzata Kosińska.

Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika