Jasełka i wigilie klasowe

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dnia 22 grudnia, jak co roku, w naszej szkole odbyły się Jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez p. Agnieszkę Głębocką oraz grupę teatralną Drabina prowadzoną przez p. Martę Matak. Występom towarzyszył chór Ambrozja oraz Lawa, prowadzone przez p. Agnieszkę Sochę oraz Edytę Wasiluk-Jarosz. O wyznaczonej godzinie wszystkie klasy wraz z wychowawcami zebrały się na sali, na której miało odbyć się przedstawienie. Przybyli również zaproszeni Goście, Dyrekcja i Rodzice, którzy z niecierpliwością oczekiwali na występ swoich pociech. To przedstawienie było wspaniałe. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a urocza sceneria, stroje dopełniły całe przedstawienie. Wszystkim bardzo podobał się ten wzruszający w świątecznej atmosferze występ. Cała publiczność wynagrodziła występujących gromkimi brawami. Te jasełka będę zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością. Po jasełkach  a w niektórych klasach  przed odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Były również spotkania z mikołajem i upominki.

Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Felicja, Teofil, Zyta