WIZYTA W REDAKCJI DZIENNIKA ELBLĄSKIEGO

Uczniowie naszej szkoły, którzy są uczestnikami projektu Szkolna Pracownia Sukcesu III i należą do grupy Dziennikarscy pasjonaci odwiedzili 13 grudnia 2022r. redakcję  Dziennika Elbląskiego. Spotkali się tam z bardzo gościnnymi ludźmi, którzy chętnie podzielili się wiedzą i doświadczeniem związanym z pracą dziennikarza, redaktora, handlowca i opowiedzieli, jak stworzyć gazetę i jakie są cechy dobrego dziennikarza.  Młodzi adepci sztuki dziennikarskiej „zarażeni”  pasją i chęcią działania postanowili przeprowadzić sondę wśród swoich kolegów i koleżanek. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć w świątecznym wydaniu „Dziennika Elbląskiego” oraz w najbliższym numerze „Młynka” naszej szkolnej gazetki.

Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie!

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Dziennik Elbląski ..jpg)Dziennik Elbląski ..jpg270 Kb
Pobierz plik (Dziennik Elbląski.jpg)Dziennik Elbląski.jpg335 Kb
Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Waleria, Ludwik, Paweł