Pierwsze miejsce uczennicy naszej szkoły

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O HIV I AIDS

Z okazji Światowego Dnia AIDS 1 grudnia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Elblągu zorganizowała XX Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz klas I-II szkół średnich. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z 15 szkół podstawowych oraz 10 szkół średnich z Elbląga i powiatu elbląskiego.

Gospodarzem oraz współorganizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu, która dla uczestników konkursu oraz ich opiekunów przygotowała drobne poczęstunki.

Uczennica naszej szkoły – Natalia Lichołat zajęła I miejsce w tym konkursie, zostawiając daleko w tyle swoich przeciwników. Nie miała sobie równych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Izabela Guzicz

Dzisiaj jest 6 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Judyta, Jan, Jurand