Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego- 2022

W środę 28 września 2022 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Młynarach. Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.  W głosowaniu wzięli uczniowie z klas IV-VIII, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród kandydatów. Wszystkie głosy były ważne. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Przebieg wyborów był monitorowany przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Spośród wszystkich chętnych do pracy w samorządzie, podczas tajnego głosowania wybrano:

• Przewodniczącą: MICHALINĘ KUROWSKĄ

• Zastępcę przewodniczącego: NATALIĘ LICHOŁAT

• Sekretarza: ALICJĘ JAROSZ

Opiekunem samorządu została Pani Izabela Guzicz.

Rzecznikiem Praw Ucznia została Pani Wiesława Hulanicka.

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Dzisiaj jest 3 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja