Turniej Szachowy w Elblągu

II POWAKACYJNY  TURNIEJ   SZACHOWY

SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG

30 września 2022r.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na turniej szachowy.

1. Turniej wspólnie organizują:

Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Elbląg

2. Miejsce rozgrywek: świetlica SP1 – ul. Daszyńskiego 1,  termin:

30 września  2022, o godz.15.30, należy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem w celu potwierdzenia udziału.

3. Rozgrywki w jednej grupie  systemem szwajcarskim 6 – rundowym, w tempie P 10 tj. 10 minut na całą partię dla zawodnika.

4. Organizatorzy przewidują puchary i dyplomy dla czołowych zawodników, będą też upominki rzeczowe.

5. Opłata startowa wynosi 10 zł.

Impreza – uczestnictwo do 14 lat, bez limitu rankingowego.

6.UWAGA:  zgłoszenia na adres mailowy sędziego głównego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Grażyna Ciesielska tel. 509 811 870, do  29.09.2022r.

7. Dane do zgłoszenia zawodnika:

imię i nazwisko, data urodzenia, kategoria / bez kategorii, szkoła, numer kontaktowy

Zawodnika zgłasza rodzic (opiekun prawny).

8.Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie turnieju.

Uczestnicy biorący udział w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych  osobowy w myśl postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (jedn. tekst Dz. U. z 2002 r., Nr 101,poz.926, z późn. zm.) oraz utrwalanie i wykorzystanie wizerunku. Zgodnie z Ustawą RODO zawodnicy, rodzice i opiekunowie wyrażają zgodę na zamieszczenie danych uczestnika, dziecka (imię,nazwisko,rok urodzenia oraz miejscowość zamieszkania) w internecie na serwerze Chessarbiter ,którego administratorem jest Polski Związek Szachowy.

ZAPRASZAMY NA 64 POLA !!!!

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (1sz.jpg)1sz.jpg72 Kb
Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika