Dzień Szkoły bez Przemocy 2021

DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

We wtorek obchodziliśmy „DZIEŃ BEZ PRZEMOCY”. Dzieci z klas młodszych wraz z wychowawcami wykonały łańcuch z kolorowych papierowych dłoni, na których napisały życzliwe słowa i zasady dotyczące grzeczności na co dzień. Następnie pięknie ozdobiły nimi korytarze szkolne. Z kolei uczniowie klas starszych pod okiem Pani Guzicz przygotowali plakaty na czerwonym brystolu, Hasłem przewodnim prac była interpretacja stwierdzenia „RĘKA SŁUŻY DO POMOCY”. 15 czerwca o godzinie 11.00 cała społeczność szkolna wyszła w czerwonych koszulkach i z pąsowymi balonami na boisko szkolne i ustawili się w kształcie serca, wykrzykując: „Nie przemocy”! Pragniemy wszyscy wyrazić w ten sposób sprzeciw przeciw wszelkiej agresji i przemocy.

Dzisiaj jest 1 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy