Indywidualizacja I-3 SP

Projekt „Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III” realizowany był w roku szkolnym 2011/2012. Uczestnikami tego projektu byli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w  Zespole Szkół w Młynarach a także Szkoły Podstawowej w Błudowie.

Zajęcia te miały charakter warsztatowy, podczas których wykorzystywane były różnorodne metody pracy i atrakcyjne środki dydaktyczne. Celem zajęć realizowanych podczas tego projektu było rozwijanie zainteresowań uczniów oraz wspieranie w rozwoju uczniów mających wszelakiego rodzaju  trudności w nauce.

W ramach tego projektu realizowane były następujące zajęcia:

1. Zajęcia dla uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu: osoby prowadzące-  Bogusława Chechłowska, Jolanta Niewińska, Anna Zalewska

2. Zajęcia dla uczniów z trudnościami matematycznymi: osoba prowadząca- Danuta Bukowska

3. Logopedia- Sylwia Waśniewska

4. Zajęcia dla uczniów ze zdolnościami matematyczno- przyrodniczymi: osoba prowadząca- Wioletta Kisiel , w/z Edyta Rożak

5. Zajęcia dla uczniów ze zdolnościami plastycznymi: osoba prowadząca- Jadwiga Lichołat

6. Socjoterapia: osoba prowadząca- Małgorzata Kosińska

7. Gimnastyka korekcyjna: osoba prowadząca- Marek Niewiński

Opracowanie: Wioletta Kisiel, Jadwiga Lichołat, Jolanta Niewińska

Dzisiaj jest 19 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Józef, Bogdan, Marek