Dzień Babci i Dziadka w Ia

Dnia 16.02.2018r. dzieci z klasy Ia zaprosili swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, która odbyła się okazji ich święta.

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale pod czujnym okiem wychowawczyni recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Wszyscy dziadkowie i babcie z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali za występ. Znalazła się również chwila na wspólne zabawy przy muzyce i konkursy.

Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane laurki i kwiatki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci i dziadków. Na pamiątkę babcie i dziadkowie wpisali się do kroniki klasowej.

Należą się podziękowania dla rodziców, którzy zaangażowali się w organizację imprezy, czyli Paniom: K. Rucińskiej, D. Modrzejewskiej, J. Banach, J. Jędryczko, A. Bukin, A. Lichołat i  E. Tymczyna.

Wychowawczyni: Bogusława Chechłowska

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl