PIKNIK RODZINNY już za dwa dni...

Dobrze być razem” dlatego spotkajmy się po raz ósmy na Pikniku Rodzinnym! Organizatorzy imprezy – Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary zapraszają wszystkich mieszkańców 11 czerwca 2016 o godz.13.00 na pełne dobrej zabawy rodzinne popołudnie.

Impreza, jak zwykle, odbędzie się na boisku szkolnym. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Piknik Rodzinny tradycyjnie rozpocznie się Młynarskim Biegiem Rodzinnym. Na scenie zaprezentują się artyści w różnym wieku. Wystąpią między innymi: przedszkolaki, uczniowie ZS Młynary, uczniowie Szkoły Podstawowej w Błudowie, zespół Lawa, zespół Ambrozja, grupa teatralna DRABINA, Lipki, grupy wokalne Ośrodka Kultury w Młynarach.

Jak  co roku z wielu atrakcji będą mogły skorzystać dzieci, między innymi z placu zabaw, dmuchawców, malowania twarzy, wspólnego tworzenia prac plastycznych.

Rodzinnie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Swoje stoiska będą mieli między innymi:

- Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Kuźnia Pruska” – poprowadzi między innymi warsztaty szczudlarskie

- Fundacja „Teraz My” – tutaj będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach decoupage

- Barbara Wilińska – każdy będzie mógł spróbować swych sił w warsztatach gliniarskich

- Przedszkole w Młynarach – przeprowadzi konkursy związane z segregacją odpadów

- Zespół Szkół w Młynarach – ugości nas pysznymi wypiekami w słodkim kąciku, zaprosi do loterii fantowej i organizowanej przez Radę Rodziców wyprzedaży garażowej, obejrzymy prace wykonane przez uczniów.

- Klub Sportowy Syrena Młynary – każdy będzie mógł sprawdzić swe piłkarskie umiejętności

Podczas Pikniku zorganizowany zostanie również Punkt Krwiodawstwa – w budynku szkoły, w sali nr 13 będzie można oddawać krew w godzinach 11.00 – 15.00.

Organizacja Pikniku Rodzinnego możliwa jest dzięki dotacji z Urzędu Miasta i Gminy Młynary jak również dzięki indywidualnym darczyńcom.

Piknik Rodzinny Honorowym Patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Pan Marek Misztal.

Serdecznie zapraszamy!

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy