Warsztaty dla rodziców "Jak mądrze kochać swoje dziecko"

Serdecznie zapraszamy rodziców zainteresowanych rozwijaniem swojego potencjału wychowawczego na bezpłatne warsztaty organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

To cykl spotkań, podczas których rodzice będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz rozwinąć umiejętności, które pozwolą im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych.

Podczas warsztatów organizatorzy postarają się pomóc rodzicom znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie rozmawiania ze swoimi dziećmi i budowania swojego rodzicielskiego autorytetu. Podpowiedzą także, po co ustalać reguły i jak konsekwentnie się ich trzymać, jak mądrze formułować swoje oczekiwania wobec dziecka oraz jak motywować je do nauki. Nie zabraknie także informacji o tym, jak najlepiej reagować w sytuacjach trudnych i konfliktowych, kiedy dziecko ma na dany problem zupełnie inne spojrzenie niż rodzic.

Warsztaty realizowane będą w dwóch grupach:
     - pierwsza grupa: rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w terminach: 26 października oraz 2, 9, 16, 23 listopada 2015 r.
  - druga grupa: rodzice dzieci z klas IV – VI oraz w wieku gimnazjalnym w terminach: 30 października oraz 6, 13, 20, 27 listopada 2015 r.

Zajęcia realizowane będą w siedzibie biura TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu w godzinach 17-19:30.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są w biurze TPD w terminie do 12 października 2015 r.

Informacje o warsztatach dostępne są na stronie internetowej www.tpd.elblag.com.pl oraz pod numerem telefonu 55 2338210.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl